
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| nr EAN | 4260603175857 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553212821 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473058661 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4549762003530 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 3338058 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4549762321504 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 3338057 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4549762321528 |

| Jednostka | szt. |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 47 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Lokalizacja w aucie | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parzyste numery artykułów | 3348099 |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Lokalizacja w aucie | oś przednia, z prawej |
| EAN | 4549762321887 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Lokalizacja w aucie | Oś przednia, z lewej strony |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 47 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Parzyste numery artykułów | 3348098 |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Lokalizacja w aucie | oś przednia, z lewej |
| EAN | 4549762321900 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Lokalizacja w aucie | Oś przednia, z prawej |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Parzyste numery artykułów | 3338061 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Parzyste numery artykułów | 3338060 |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Lokalizacja w aucie | Oś przednia, z lewej strony |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 487 |
| Długość 2 [mm] | 342 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063891484 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5900427331044 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9449-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267895 |
| Oś tylna | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górne oko |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X142A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872826506 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST30/20X156A |
| sparowany numer artykułu | 350 092 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST30/20X147A |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | 350 097 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST30/20X156A |
| sparowany numer artykułu | 350 093 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | ST30/20X147A |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | 350 096 |

| Rodzaj łożyskowania | Poduszka gumowa |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 525448 |
| nr EAN | 3660872424273 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.5 D 4x4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat DUCATO Platforma / podwozie (230_) 2.5 D 4x4 produkowanego od 1994.03 do roku 2002.04
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 84 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Fiat DUCATO Platforma / podwozie (230_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Fiat DUCATO Platforma / podwozie (230_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 1994.03 do roku 2002.04, i mocy silnika 84 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025