
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9335-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266751 |
| Oś tylna | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górne oko | |
| Dolne oko |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9331-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266713 |
| Oś przednia, z lewej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Numer podwozia do | 13096 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia do | 13096 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 315 446 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826346 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Numer podwozia do | 13096 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Numer podwozia do | 13096 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X168.5A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 315 445 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872826360 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 5206 VV |
| dla numeru OE | 5206 VW |
| dla numeru OE | 5206 YX |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE27/13X154A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872826469 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| dla numeru OE | 5206 RL |
| dla numeru OE | 5206 ZZ |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X147A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872826483 |

| Rodzaj łożyskowania | Poduszka gumowa |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 525448 |
| nr EAN | 3660872424273 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Citroën C3 II (SC_) 1.4 VTi 95.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 produkowanego od 2009.11
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 95 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Citroën C3 II (SC_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Citroën C3 II (SC_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2009.11, i mocy silnika 95 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025