
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9186-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265266 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X197A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872362219 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27X213A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872435388 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X149A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872923434 |

| oś tylna |
| dla pojazdów z podwoziem obniżonym |
| ciśnienie gazu |
| dwururka |
| dolne oko |
| górny trzon |
| Amortyzator teleskopowy |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |

| Grubość [mm] | 225,0 |
| Materiał | termoplastyczny elastomer poliestrowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,068 |
| nr EAN | 4044688013675 |

| Szerokość [mm] | 59,0 |
| Grubość [mm] | 180,0 |
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688221421 |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 162 |

| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Skoda FABIA II Combi (545) 1.2 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda FABIA II Combi (545) 1.2 TDI produkowanego od 2010.05 do roku 2014.12
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Skoda FABIA II Combi (545)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Skoda FABIA II Combi (545) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2010.05 do roku 2014.12, i mocy silnika 75 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025