| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258783402 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258783426 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| parzyste numery artykułów | 22-261571 |
| nr EAN | 4025258798376 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| parzyste numery artykułów | 22-257574 |
| nr EAN | 4025258798352 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
Status produktu: Normalny
| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,123 |
| nr EAN | 4054224755396 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4549762250064 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-261571 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766344546 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 22-257574 |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766344553 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Zamiana tylko w parach | |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,58 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096752278 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,77 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| sparowany numer artykułu | G8622 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,77 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| sparowany numer artykułu | G8621 |
| Długość opakowania [cm] | 57,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Wysokość opakowania [cm] | 20,3 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4058787157420 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| parzyste numery artykułów | A-5262GR |
| nr EAN | 4058787157789 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| parzyste numery artykułów | A-5262GL |
| nr EAN | 4058787157796 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9418-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267581 |
| Oś tylna |
| Ciśnienie gazu |
| Amortyzator teleskopowy |
| Dwururka |
| Dolne oko |
| Górny trzon |
| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parametr | ST32/22X166A |
| Lokalizacja w aucie | Z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Parzyste numery artykułów | 317 500 |
| EAN | 4059923043911 |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parametr | ST32/22X166A |
| Lokalizacja w aucie | Z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| Parzyste numery artykułów | 317 499 |
| EAN | 4059923043935 |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parametr | ST32/22X81A |
| Lokalizacja w aucie | Z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| EAN | 4059923043997 |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| Jednostka | szt. |
| Typ amortyzatora | Rozpórka zawieszenia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | Dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Gazowy |
| Parametr | ST32/23X81A |
| Lokalizacja w aucie | Z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | Górny trzon |
| EAN | 4059923044017 |
| Stan | Fabrycznie nowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | TT30/13X217A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | TT30/13X217 |
Wyświetlanie od 1 do 24 (z 24 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Ford FOCUS III sedan 1.6 Ti.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford FOCUS III sedan 1.6 Ti
produkowanego od 2010.07
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 125 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Ford FOCUS III sedan? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Ford FOCUS III sedan w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford
z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 125 KM
.