
| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C937-A |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.5 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | BMW Longlife-04 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.31 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche C30 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 504 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 507 00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Gasoline SP |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8VTYC4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 1 |
| Opór do [kOhm] | 2 |
| Wysięg [mm] | 1,4 |
| nr EAN | 5010874514751 |

| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 31,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 25,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,9 |
| nr EAN | 4044197724369 |

| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 31,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,5 |
| nr EAN | 4044197724376 |

| Wysokość [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 218 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 277 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 27,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 27,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
| nr EAN | 4044197760299 |

| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość 1 [mm] | 80 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,2 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 60,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 70 |
| nr EAN | 4044197763023 |

| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
| nr EAN | 4044197763214 |

| Wymagana ilość | 4 |
| alternatywnie | |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |

| alternatywnie | |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |

| Ciężar [kg] | 0,117 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1100 |
| nr EAN | 4010858482404 |

| Ciężar [kg] | 0,114 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1070 |
| nr EAN | 4010858480103 |

| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1153 |
| nr EAN | 4010858482442 |

| Ciężar [kg] | 0,125 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1185 |
| nr EAN | 4010858470982 |

| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 0,97 |
| nr EAN | 4010858578886 |

| Agregaty/rolki | zawiera rolkę napinającą |
| Długość opakowania [cm] | 26,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |
| Ciężar [kg] | 0,97 |
| nr EAN | 4010858579487 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 3358960331458 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 279 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,100 |
| nr EAN | 3358966519126 |

| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Długość [mm] | 279 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,300 |
| nr EAN | 3358960907226 |

| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 4260646553087 |

| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 4260646553070 |

| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4260646552677 |

| Wysokość [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 4260646552455 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787535129 |

| Szerokość [mm] | 11,0 |
| Długość [mm] | 685,0 |
| nr EAN | 8021787512120 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787508437 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787531237 |

| Szerokość [mm] | 10,0 |
| Długość [mm] | 750,0 |
| nr EAN | 8021787510959 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787526905 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787527872 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 4975793514880 |

| TECDOC-Nr silnika | 4854 |
| TECDOC-Nr silnika | 5055 |
| Wymagana ilość | 4 |
| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Masa [g] | 176 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613009390 |

| Długość [mm] | 279 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Masa [g] | 300 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 8717613011645 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 120 |
| nr EAN | 8809002447033 |

| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Masa [g] | 124 |
| nr EAN | 8809002447040 |

| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 183 |
| nr EAN | 8809002447118 |

| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 169 |
| nr EAN | 8809002447385 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514743 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524254 |

| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Masa [g] | 255 |
| nr EAN | 4975793524339 |

| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Masa [g] | 264 |
| nr EAN | 4975793524346 |

| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Masa [g] | 273 |
| nr EAN | 4975793524278 |

| TECDOC-Nr silnika | 4854 |
| TECDOC-Nr silnika | 5055 |
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Wymagana ilość | 4 |
| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 20.6 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 58 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Masa [g] | 80 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613045060 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Materiał | Guma |
| Typ skrzyni biegów | 096/095 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 18 Variable (135_) 1.6 4x4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 18 Variable (135_) 1.6 4x4 produkowanego od 1983.01 do roku 1986.07
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 73 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 18 Variable (135_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 18 Variable (135_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1983.01 do roku 1986.07, i mocy silnika 73 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025