
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 01V |
| Długość [mm] | 294 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4044688142641 |

| Liczba przełożeń | 5-biegowa |
| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW LT 71141 |
| Specyfikacja | MB 236.11 |
| Specyfikacja | Toyota PSF EH |
| Specyfikacja | BMW LA 2634 |
| Specyfikacja | ZF Lifeguardfluid 5 |
| Specyfikacja | BMW ATF 4 |
| Specyfikacja | Honda PSF-S |
| Specyfikacja | Hyundai PSF-3 |
| Specyfikacja | KIA PSF-III |
| Specyfikacja | VW TL 521 62 |
| Ciężar [kg] | 1,0 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688513847 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 306,0 |
| nr EAN | 4044688436634 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688658678 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| nie dla ID skrzyni biegów | GRN/GVH/HDQ |
| nie dla ID skrzyni biegów | HPS |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| nr EAN | 4044688483683 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| nie dla ID skrzyni biegów | GRN/GVH/HDQ |
| nie dla ID skrzyni biegów | HPS |
| Długość [mm] | 480 |
| Szerokość [mm] | 300,0 |
| Grubość [mm] | 2,2 |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688593467 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 6-biegowej |
| ID skrzyni biegów | GUK/GUL/GUV/GZU |
| ID skrzyni biegów | HEL/HKN/HKP/HKQ |
| ID skrzyni biegów | HRL |
| Długość [mm] | 470 |
| Szerokość [mm] | 298,0 |
| Grubość [mm] | 0,5 |
| Materiał | papier |
| Ciężar [kg] | 0,012 |
| nr EAN | 4054228034350 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 6-biegowej |
| ID skrzyni biegów | GUK/GUL/GUV/GZU |
| ID skrzyni biegów | HEL/HKN/HKP/HKQ |
| ID skrzyni biegów | HRL |
| Ciężar [kg] | 0,393 |
| nr EAN | 4054228035531 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,435 |
| nr EAN | 4046001304088 |

| Numer skrzyni biegów | HYW |
| ID skrzyni biegów | 6HP19 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 6HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,568 |
| nr EAN | 4046001568336 |

| ID skrzyni biegów | 5HP19FL |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 01V |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 4046001578533 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 FL |
| Typ skrzyni biegów | 01V |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 FLA |
| Typ skrzyni biegów | A86,05 |
| Typ skrzyni biegów | A86,20 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Ciężar [kg] | 9,846 |
| nr EAN | 4046001636790 |

| Kod silnika | BKL,BRK |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 110,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 39,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 23,5 |
| nr EAN | 3276425865266 |

| Kod silnika | AYT, BKL, BRK |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |

| Typ skrzyni biegów | 6HP19 A |
| Rok prod. od | 200508 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.039 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Specyfikacja | ZF LifeguardFluid 8 |
| nr EAN | 4053202245706 |

| Typ skrzyni biegów | 6HP19 A |
| Rok prod. od | 200508 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 1071.298.027 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | 1071.298.042 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF LifeguardFluid 8 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.312 |
| nr EAN | 4053202255514 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Specyfikacja | ZF LifeGuardFluid 8 |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID8 |
| nr EAN | 4053202268477 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion produkowanego od 2004.02 do roku 2008.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 241 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2004.02 do roku 2008.11, i mocy silnika 241 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024