
| Grubość [mm] | 1,8 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| nr EAN | 4044688339607 |

| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21 |
| nr EAN | 8427769032080 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Wysokość [mm] | 82,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | Y401-14-302 9A |
| nr EAN | 5050063521191 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| dla numeru OE | 26FL660 |
| nr EAN | 5050063279498 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 198,0 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| dla numeru OE | 5 243 186 |
| nr EAN | 5050063273847 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 109 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 35,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 44,8 |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1 589 089 SK1 |
| nr EAN | 5057746192532 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 225,0 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| dla numeru OE | 2 197 035 |
| nr EAN | 5057746148133 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199,0 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 2 240 480 |
| nr EAN | 5057746222093 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 100 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64,5 |
| Średnica 1 [mm] | 25 |
| nr EAN | 3165143543887 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 965 |
| nr EAN | 3165142561882 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275231 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 680 |
| Długość 2 [mm] | 680 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025487764 |

| Długość 1 [mm] | 530 |
| nr EAN | 4047025511100 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245,9 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 50,2 |
| nr EAN | 4047025654838 |

| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 72 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 7,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,2 |
| nr EAN | 4044197763894 |

| Ciężar [kg] | 0,104 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 962 |
| nr EAN | 4010858486082 |

| nr EAN | 4010858109547 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 3358960213105 |

| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Wysokość [mm] | 99,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 71,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 25,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4260646552585 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787508666 |

| nr EAN | 8021787323412 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 680/680 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| nr EAN | 8717613115954 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja C |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 036.400 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21 |
| Grubość [mm] | 2,1 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Typ skrzyni biegów | Powershift 6DCT-450 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów mech. 6-biegowa, z autom. przełączaniem |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Grubość [mm] | 1,8 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| dla numeru OE | 0313.40 |
| nr EAN | 4027816339601 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 198,0 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| dla numeru OE | 5 243 186 |
| nr EAN | 4054224016602 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 225,0 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Ciężar [kg] | 0,318 |
| dla numeru OE | 2 197 035 |
| nr EAN | 4054224078341 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 109 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 35,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 44,8 |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1 589 089 SK1 |
| nr EAN | 4054224711958 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25,5 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 82,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| dla numeru OE | Y401-14-302 9A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4054224726181 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199,0 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 2 240 480 |
| nr EAN | 4054224727614 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 99,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 71,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 25,5 |
| nr EAN | 5904608026675 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| nr EAN | 5904608031860 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 965 |
| nr EAN | 5414465352683 |

| nr EAN | 5414465280474 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 49 |
| nr EAN | 4030776042917 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 226 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 4030776042443 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| Wysokość [mm] | 99 |
| nr EAN | 4030776009545 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| nr EAN | 6970574760805 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 224 |
| Szerokość [mm] | 276 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 4030776057607 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 962 |
| nr EAN | 4014870119201 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 226 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| nr EAN | 5902473048259 |

| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 51 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 226 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 5902473050238 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 99 |
| Średnica [mm] | 71,88 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 19,5 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 10,8 |
| nr EAN | 4009026205242 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 226 |
| Szerokość [mm] | 276 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 4009026962756 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Długość całkowita [mm] | 246,0 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| nr EAN | 4009026958162 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 226 |
| Szerokość [mm] | 276 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 4057635009584 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Suzuki SPLASH (EX) 1.3 CDTI (A5B413D).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Suzuki SPLASH (EX) 1.3 CDTI (A5B413D) produkowanego od 2008.01
Jeżeli twoje Suzuki dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Suzuki SPLASH (EX)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Suzuki SPLASH (EX) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Suzuki z rocznika od 2008.01, i mocy silnika 75 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025