
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 4030776046588 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1255 |
| nr EAN | 4014870129200 |

| Długość 1 [mm] | 1255 |
| Ilość żeber | 6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sprawdzić i razie potrzeby wymienić wolnobieg generatora |
| Postępować zgodnie z instrukcją montażu | |
| nr EAN | 4014870607104 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 198 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 4009026607640 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 53 |
| Długość całkowita [mm] | 258,0 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| nr EAN | 4009026934029 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,3 |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 62,0 |
| Średnica 3 [mm] | 53,2 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 10 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4057635010757 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 80,0 |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5-6H |
| Średnica 2 [mm] | 63,0 |
| Średnica 3 [mm] | 57,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4057635188784 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA A3 |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA B4 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW Longlife-01 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 229.5 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel GM-LL-B-025 |
| Zalecenie producenta oleju | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | Renault RN 0700 |
| Zalecenie producenta oleju | Renault RN 0710 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 502 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 505 00 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Szerokość [mm] | 163 |
| Długość [mm] | 258 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8001063903248 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947032253 |

| Wysokość [mm] | 20 |
| Szerokość [mm] | 197,5 |
| Długość [mm] | 240 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 8050947032789 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 58 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 65 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 257 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Wysokość [mm] | 51 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Strona zabudowy | pod schowkiem na rękawiczki |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Czas montażu [min] | 15 |
| Wersja z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 24 013 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Strona zabudowy | pod schowkiem na rękawiczki |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Czas montażu [min] | 15 |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 24 013 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501728 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| nr EAN | 5907558501841 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 238 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 5902659701411 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5902659764768 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 257 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| nr EAN | 5902659765840 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5903364322816 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364308469 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312749 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 194 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5903364352349 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 10 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295115787 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 10 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295914502 |

| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961694 |

| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961823 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 300 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583962165 |

| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338027 |

| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338119 |

| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338614 |

| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960086 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061757481 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 259 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| nr EAN | 3286062014521 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 239 |
| Szerokość [mm] | 196 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| nr EAN | 3286066503601 |

| Długość [mm] | 890 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390367 |

| Grubość [mm] | 2,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,0 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4044688324566 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 3276421161720 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,32 |
| nr EAN | 3276421161850 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E23) 730.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 7 (E23) 730 produkowanego od 1977.05 do roku 1979.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 184 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E23)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E23) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1977.05 do roku 1979.08, i mocy silnika 184 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020