
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 28 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Strona zabudowy | Komora silnika środek, pod osłoną zbiornika wody |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Czas montażu [min] | 18 |
| Wersja podstawowa (nr art.) | CU 3337 |
| Wersja podstawowa z węglem aktywnym (nr art.) | CUK 3337 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 206 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 206 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5907558504385 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 28 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| nr EAN | 5907558504569 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| nr EAN | 5907558504170 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5907558551006 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 106 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 57,5 |
| Średnica 1 [mm] | 26,6 |
| nr EAN | 5907558592580 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501773 |

| Rok prod. do | 201008 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501780 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566567 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 425 |
| Długość [cal] | 17 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766892 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766915 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312787 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Typ skrzyni biegów | AF13 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,277 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,9 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,3 |
| nr EAN | 5903364309978 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5903364352059 |

| Szerokość [mm] | 164 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 329 |
| nr EAN | 4040074268995 |

| Szerokość [mm] | 206 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Długość [mm] | 290 |
| nr EAN | 4040074256565 |

| Szerokość [mm] | 164 |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 328 |
| nr EAN | 4040074269015 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 62,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 88,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 28 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 30,5 |
| nr EAN | 4040074390719 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 57,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 106 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 20,8 |
| nr EAN | 4040074033180 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109588 |

| Długość [mm] | 1230 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074114650 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | C3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos2 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.31 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.52 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 01 |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA C2 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 917-A |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-A-25 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Numer skrzyni biegów | 188K |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295115657 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295151655 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295943014 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961731 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338577 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338041 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338072 |

| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338614 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338737 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| nr EAN | 3286061810414 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| nr EAN | 3286061849773 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 330 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286064047459 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 331 |
| Szerokość [mm] | 163 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286064047442 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 57 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 10 |
| Wysokość [mm] | 105 |
| nr EAN | 3286064232237 |

| Długość [mm] | 1230 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573396611 |

| Długość [mm] | 1368 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390282 |

| Długość [mm] | 1230 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316572470541 |

| Ilość żeber | 5 |
| Masa [g] | 108 |
| Długość [mm] | 1355 |
| nr EAN | 3413521203756 |

| Wysokość [mm] | 105,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 57 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 23 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8013097066585 |

| Długość [mm] | 1230 |
| Ciężar [kg] | 0,105 |
| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 4044688560186 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw X3 (E83) xDrive 35 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw X3 (E83) xDrive 35 d produkowanego od 2008.09 do roku 2011.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 286 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw X3 (E83)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw X3 (E83) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2008.09 do roku 2011.08, i mocy silnika 286 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020