
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES-BENZ |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | W4A 040 |
| Typ skrzyni biegów | W4A 055 |
| Typ skrzyni biegów | 722.5 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 030 |
| nr EAN | 4040074043226 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Materiał | Guma |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES-BENZ |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Typ skrzyni biegów | W4A 040 |
| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Typ skrzyni biegów | 722.5 |
| nr EAN | 4040074004616 |

| Długość [mm] | 2523 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074206379 |

| Szerokość [mm] | 156 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Długość [mm] | 330 |
| nr EAN | 4040074003947 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 70 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 153 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 9,5 |
| nr EAN | 4040074279748 |

| EAN | 4040074336335 |
| Numer katalogowy | MOK0117 |
| Stan | Fabrycznie nowy |

| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Pojemność [litr] | 10 |
| Materiał miski olejowej | blacha stalowa |
| alternatywny zestaw naprawczy | 014 135 1600 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | PCA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | PSA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VOITH H55.6335.39 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | 188L |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295149300 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295062371 |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114988 |

| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960079 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 273 |
| Szerokość [mm] | 218 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| nr EAN | 3286061816720 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 273 |
| Szerokość [mm] | 218 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| nr EAN | 3286066501386 |

| Długość [mm] | 187,3 |
| Szerokość [mm] | 173,7 |
| Wysokość [mm] | 23,3 |

| TECDOC-Nr silnika | 24405 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 19922 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Kształt | Wersja A |

| Ciężar [kg] | 0,47 |
| nr EAN | 4044688630612 |

| Ciężar [kg] | 0,425 |
| nr EAN | 4044688634160 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32,0 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,003 |
| nr EAN | 4044688030146 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |

| Materiał | Guma |
| Ciężar [kg] | 0,098 |
| nr EAN | 4044688087195 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Grubość [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 8,0 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4044688589460 |

| dla numeru OE | 611 180 0009 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| dla numeru OE | 126 271 1180 |

| Typ skrzyni biegów | 722,3 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Typ skrzyni biegów | 722,4 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,422 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001182365 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 590 |
| Długość [cal] | 23 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,222 |
| nr EAN | 3276425741423 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| odpowiedni adapter | A |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755604 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość 1 [mm] | 388 |
| Długość 2 [mm] | 388 |
| Szerokość 1 [mm] | 90 |
| Szerokość 2 [mm] | 90 |
| Wysokość 1 [mm] | 17 |
| Wysokość 2 [mm] | 17 |
| nr EAN | 3276427156843 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 1 (E81) 116 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 1 (E81) 116 d produkowanego od 2008.11 do roku 2011.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 1 (E81)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 1 (E81) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2008.11 do roku 2011.12, i mocy silnika 116 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025