
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2140 |
| nr EAN | 4014870122904 |

| Długość [mm] | 600 |
| Techniczny numer informacyjny | Flat |
| nr EAN | 8033001448979 |

| Długość [mm] | 600 |
| nr EAN | 8033001160802 |

| Długość [mm] | 525 |
| nr EAN | 5908242633152 |

| Długość [mm] | 600 |
| nr EAN | 5908242633183 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808420 |

| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808451 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 530 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5908242678023 |

| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 377 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| nr EAN | 5908242695969 |

| Długość [mm] | 525 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845531 |

| Długość [mm] | 600 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845562 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013387 |

| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013400 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica [mm] | 82,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 35 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 34,5 |
| nr EAN | 4009026026977 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Długość całkowita [mm] | 315,0 |
| Szerokość [mm] | 277 |
| nr EAN | 4009026106020 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 377 |
| Szerokość [mm] | 167 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| nr EAN | 4009026506639 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 374 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| nr EAN | 4009026507698 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Długość całkowita [mm] | 186,89 |
| Szerokość [mm] | 112 |
| Wysokość 1 [mm] | 18 |
| nr EAN | 4009026601624 |

| Wysokość [mm] | 169 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 36 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82,5 |
| Numer seryjny | 1701150 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159213783 |

| Długość [mm] | 315 |
| Szerokość [mm] | 276,5 |
| Wysokość [mm] | 70,3 |
| Numer seryjny | 1711250 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159077279 |

| Długość [mm] | 374,4 |
| Szerokość [mm] | 167 |
| Wysokość [mm] | 27,5 |
| Numer seryjny | 1730910 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159077811 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Numer seryjny | K53 |
| nr EAN | 5901159008587 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA A3 |
| Zalecenie producenta oleju | ACEA B4 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW Longlife-01 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | MB 229.5 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel GM-LL-B-025 |
| Zalecenie producenta oleju | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | Renault RN 0700 |
| Zalecenie producenta oleju | Renault RN 0710 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 502 00 |
| Zalecenie producenta oleju | VW 505 00 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Wysokość [mm] | 174 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica 1 [mm] | 36,5 |
| Średnica 2 [mm] | 36,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| nr EAN | 8001063939995 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 29 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Długość całkowita [mm] | 186,89 |
| Szerokość [mm] | 112 |
| Wysokość 1 [mm] | 18 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 374 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 28 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Długość całkowita [mm] | 315,0 |
| Szerokość [mm] | 277 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica [mm] | 82,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 35 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 34,5 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 36 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Wysokość [mm] | 18 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 315 |
| Szerokość [mm] | 277 |
| Wysokość [mm] | 70 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla zastosowań przy dużym zapyleniu |
| Długość [mm] | 315 |
| Szerokość [mm] | 277 |
| Wysokość [mm] | 80 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 375 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 28 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 374 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 27 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 375 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| nr EAN | 5907558504231 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Wysokość [mm] | 169 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 36 |
| nr EAN | 5907558504521 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 317 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| nr EAN | 5907558503937 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501797 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501827 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566611 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566628 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566642 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 374 |
| Szerokość [mm] | 166 |
| Wysokość [mm] | 27 |
| nr EAN | 5901619546925 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766939 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766960 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 625 |
| Długość [cal] | 25 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766977 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES-BENZ |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6 |
| nr EAN | 5903364309831 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Długość 2 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364308056 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312800 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312824 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TTiD produkowanego od 2007.12 do roku 2015.02
Jeżeli twój Saab dysponuje silnikiem o mocy 130 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Saab z rocznika od 2007.12 do roku 2015.02, i mocy silnika 130 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025