
| nr EAN | 4251475107190 |

| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| nr EAN | 3165143641781 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 4047024377004 |

| nr EAN | 3165143551875 |

| nr EAN | 4047024506435 |

| Długość przewodu [mm] | 245 |
| Ilość podłączonych styków | 3 |
| nr EAN | 5012759503560 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurą wlotową |
| Ilość podłączonych styków | 5 |
| nr EAN | 5012759523186 |

| Ilość podłączonych styków | 4 |
| nr EAN | 5012759514566 |

| nr EAN | 5012759976104 |

| Długość przewodu [mm] | 615 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 5012759974933 |

| Sonda lambda | Sonda lambda szerokopasmowa |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5012759540459 |

| Długość przewodu [mm] | 405 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 5012759989173 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379061228 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379140749 |

| Długość przewodu [mm] | 760 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318278 |

| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 51 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5mm |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318285 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379318414 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379919611 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379534586 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379554195 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379550258 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379154272 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379923588 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127481 |

| Długość przewodu [mm] | 660 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1.5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379127726 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379327218 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 9,5 |
| Długość przewodu [mm] | 320 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379331215 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379412525 |

| nr EAN | 8012510080641 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 8012510026731 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Od ciśnienia [Pa] | 20000 |
| Do ciśnienia [Pa] | 254000 |
| nr EAN | 8435050632994 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | szary |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Długość [mm] | 330 |
| nr EAN | 8435050636336 |

| Długość [mm] | 800 |
| Opcja wyposażenia | Con/With Kit 77030 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| nr EAN | 8435050639917 |

| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 076 906 433 |
| nr EAN | 4027816361152 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407669 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| nr EAN | 4027816407676 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,0705 |
| dla numeru OE | 03L 906 088 BS |
| nr EAN | 4027816488453 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| dla numeru OE | 03G 906 088 D |
| nr EAN | 4027816488491 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| dla numeru OE | 03G 906 051 D |
| nr EAN | 4054224060230 |

| Sposób montażu | wciśnięty |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem osadczym sprężynującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | szary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czarny |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| nr EAN | 4082300290851 |

| Ilość biegunów | 4 |
| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 4082300306903 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Nakładka pedału z gumy |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300315479 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Nakładka pedału z gumy |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4082300315486 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| nr EAN | 4082300452396 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Nakładka pedału z aluminium |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4082300646788 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| nr EAN | 4082300652833 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów manualna |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| nr EAN | 4082300652796 |

| Sposób montażu | Nasadka rurowa |
| Ilość połączeń | 5 |
| Średnica przyłącza kolektora ssącego [mm] | 70 |
| nr EAN | 4082300665048 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 580 |
| nr EAN | 4082300709162 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 660 |
| nr EAN | 4082300709377 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Citroën C4 II (NC_) 1.6 HDi 110.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C4 II (NC_) 1.6 HDi 110 produkowanego od 2009.11
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 112 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Citroën C4 II (NC_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Citroën C4 II (NC_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2009.11, i mocy silnika 112 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026