
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 1470 |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Sonda lambda | ogrzewana |


| Sonda lambda | ogrzewana |
| Długość [mm] | 645 |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 740 |
| Ciężar [kg] | 0,095 |
| nr EAN | 4044688570406 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| dla numeru OE | 036 907 601 E |
| nr EAN | 4044688375100 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z plastikową podstawą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze złączem przewodów |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Długość przewodu [mm] | 730 |
| Wymiar gwintu | M 18 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 757 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurową osłoną termiczną |
| Smarowanie | ze smarowaniem smarem |
| Zestaw pełny | |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z instrukcją montażu |
| Sonda lambda | Sonda planarna |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422538293 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276423680410 |

| Długość [mm] | 730 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590940261 |

| Długość [mm] | 650 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590941800 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Długość [mm] | 37 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 025 906 041 A |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001285806 |

| ID wykonania wtyczki | 4-polig |
| Oznaczenie koloru | biały |
| Ciężar [kg] | 0,03184 |
| nr EAN | 4046001325007 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 570 |
| dla numeru OE | 06A 906 262 F |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376801 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla numeru OE | 03D 906 265 B |
| Ciężar [kg] | 0,14954 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001443619 |

| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 36 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Opór [kOhm] | 34 |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001583384 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Peugeot 308 CC (4B_) 1.6 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Peugeot 308 CC (4B_) 1.6 16V produkowanego od 2009.06 do roku 2014.12
Jeżeli twój Peugeot dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Peugeot 308 CC (4B_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Peugeot 308 CC (4B_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Peugeot z rocznika od 2009.06 do roku 2014.12, i mocy silnika 140 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020