Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » nadwozie » błotniki i zderzaki » nadkole » 6601-01-2505801P blic

Wnęka na koło 6601-01-2505801P BLIC

6601-01-2505801P Wnęka na koło BLIC
blic 6601-01-2505801P
Wnęka na koło 6601-01-2505801P
6601-01-2505801P
blic 6601-01-2505801P Wnęka na koło
81.00 zł
cena zawiera vat 23%
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Środa:10 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Środa: 10 szt.
 
    Ocena:
5/5 (1 ocena)
numer części:

6601-01-2505801P

dostawca:

BLIC

Strona zabudowy z przodu z lewej

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Wnęka na koło 6601-01-2505801P BLIC

Nadkole plastikowe przód L (abs / pcv, termoformowane próżniowo) pasuje do: FORD KA 09.96-11.08

Wnęka na koło 6601-01-2505801P ma zastosowanie do modeli samochodów

FORD

COUGAR, FOCUS I, FOCUS I Turnier, FIESTA, TRANSIT, MAVERICK, ESCORT CLASSIC

Numery OE Wnęka na koło 6601-01-2505801P producenta BLIC

FORD

1111750, 1310493, 1507304

numery OEM:
FORD      1 111 750
FORD      1 310 493
FORD      1 507 304
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Wnęka na koło 6601-01-2505801P BLIC w samochodach:

Opinie Klientów o Wnęka na koło 6601-01-2505801P BLIC:

Zbigniew, Recz
2023-11-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Elementy karoserii i blacharki BLIC

BLIC to marka specjalizująca się w częściach karoseryjnych i blacharskich do napraw powypadkowych. W ofercie dominują zderzaki i ich elementy, lusterka zewnętrzne wraz ze szkłami, błotniki, nadkola i wnęki kół, kratki wentylacyjne oraz listwy, uchwyty i elementy mocujące zderzaków.

Części BLIC odwzorowują kształt, wymiary i punkty montażowe oryginału, dzięki czemu pasują do konkretnych modeli bez kosztownych przeróbek. Powłoki zabezpieczające chronią elementy metalowe przed korozją, a szeroki katalog pokrywa popularne marki europejskie i azjatyckie. To ekonomiczne rozwiązanie dla warsztatów blacharsko-lakierniczych, pozwalające skompletować naprawę nadwozia bez sięgania po drogie części oryginalne.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.