
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Numer seryjny | K4006603 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159277471 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Numer seryjny | K4006605 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 5901159277488 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32X165A |
| parzyste numery artykułów | 313 600 |
| nr EAN | 5902659717030 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32X165A |
| parzyste numery artykułów | 313 601 |
| nr EAN | 5902659717597 |





| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X165A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 313 601 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872710355 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X165A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 313 600 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872710379 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Honda CIVIC VII sedan (ES, ET) 1.3 IMA (ED9, ES9).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Honda CIVIC VII sedan (ES, ET) 1.3 IMA (ED9, ES9) produkowanego od 2003.10 do roku 2005.09
Jeżeli twoja Honda dysponuje silnikiem o mocy 83 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Honda CIVIC VII sedan (ES, ET)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Honda CIVIC VII sedan (ES, ET) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Honda z rocznika od 2003.10 do roku 2005.09, i mocy silnika 83 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025