
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530795616 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530795609 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 37-14 641 0004 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 37-14 640 0004 |
| parzyste numery artykułów | 28-26 623 0011 |
| nr EAN | 4040074195413 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 37-14 641 0004 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 37-14 640 0004 |
| parzyste numery artykułów | 28-26 623 0010 |
| nr EAN | 4040074195406 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj napędu | Napęd na wszystkie koła |
| nr EAN | 4058787091595 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 14,2 |
| Wymiar gwintu | M12x1.25 |
| Długość korbowodu [mm] | 239,5 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 60 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-5048GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4058787091601 |

| Podwozie | dla pojazdów w wersji z komfortowym zawieszeniem |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 41,5 |
| Wersja wzmocniona | |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4058787098785 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów w wersji z komfortowym zawieszeniem |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X178A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 315 951 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872879144 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów w wersji z komfortowym zawieszeniem |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X178A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 315 950 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872879168 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów w wersji z komfortowym zawieszeniem |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X178A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Wersja wzmocniona | |
| nr EAN | 4013872879205 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 DCVVT-I 4WD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) 2.4 DCVVT-I 4WD produkowanego od 2010.07 do roku 2013.12
Jeżeli twoje Hyundai dysponuje silnikiem o mocy 174 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Hyundai ix35 (LM, EL, ELH)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Hyundai ix35 (LM, EL, ELH) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Hyundai z rocznika od 2010.07 do roku 2013.12, i mocy silnika 174 KM
.
Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025