
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 137 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 9 |
| Zbieżność stożka | 121 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427141754 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 137 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieżność stożka | 123 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
| nr EAN | 4047025565370 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Zbieżność stożka | 123 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 138 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 41 |
| nr EAN | 8717613053911 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Zbieżność stożka | 119 |
| Wymiar gwintu | M10x1.25 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 145 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Masa [g] | 45 |
| nr EAN | 8717613054413 |

| Długość [mm] | 137 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 12 14 067 |
| nr EAN | 4027816395188 |

| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224070376 |

| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 4,4 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300752847 |

| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość całkowita [mm] | 137 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 9 |
| Zbieżność stożka | 121 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 5902659764102 |

| Długość przewodu [mm] | 95 |
| Strona zabudowy | od strony świecy żarowej |
| Długość [mm] | 60 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Długość przewodu [mm] | 110 |
| Długość [mm] | 40 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Prąd znamionowy [A] | 15,5 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Długość całkowita [mm] | 143 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Technika połączeń | Ø 4 mm |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieżność stożka | 119° |
| nr EAN | 4040074427958 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,25 |
| Prąd znamionowy [A] | 8,5 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Długość całkowita [mm] | 137 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Technika połączeń | Pin Ø 4 mm |
| Głębokość zabudowy [mm] | 23,5 |
| Zbieżność stożka | 120 |
| nr EAN | 4040074178560 |

| Napięcie [V]: | 4,4 |
| Technika połączeń: | 4mm |
| Wymiar gwintu: | M 10x1.25 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 24 |
| Długość całkowita [mm]: | 137,1 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 18 |

| Długość [mm] | 137 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688580375 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026