
| Wymagana ilość | 4 |
| Wersja | without STG-EM |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 88 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Zbieżność stożka | 120 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427068952 |

| Długość [mm] | 84 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| dla numeru OE | RFG1-18-601 |
| nr EAN | 5050063518030 |

| Rok prod. od | 199406 |
| Rok prod. do | 199512 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1,25 |
| Zbieżność stożka | 120 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| nr EAN | 3165143797570 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Wersja | without STG-EM |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Zbieżność stożka | 120 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość całkowita [mm] | 87,5 |
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Natężenie prądu [A] | 13 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 5010874706774 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Długość [mm] | 81,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1,25 |
| Gwint zewn. [mm] | M4 x 0,7 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| nr EAN | 4027816249177 |

| Długość [mm] | 81,5 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 22 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1,25 |
| Gwint zewn. [mm] | M4 x 0,7 |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| nr EAN | 4044688519337 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii świeca żarowa do Mazda 626 IV (GE) 2.0 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 626 IV (GE) 2.0 D produkowanego od 1994.05 do roku 1997.06
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 76 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii świeca żarowa do Mazda 626 IV (GE)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na świeca żarowa do Mazda 626 IV (GE) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 1994.05 do roku 1997.06, i mocy silnika 76 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026