
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258485467 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260426623771 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530797429 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553019444 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553054704 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500827185 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500871447 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Numer seryjny | 4006870 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159191722 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer seryjny | 4016857 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159188227 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 508 |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 52 |
| Średnica 2 [mm] | 32 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063144184 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Długość [mm] | 472 |
| Długość 2 [mm] | 340 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 40 |
| Średnica 2 [mm] | 25 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063406343 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427326712 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5907558550061 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | ST25/12.5X130A |
| nr EAN | 5901619504857 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5901619504864 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,1 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 257 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 104,2 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 52 |
| nr EAN | 4031185163064 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9409-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267499 |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | ETXOV36X106A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| nr EAN | 4013872380817 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST25/12.5X130A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872912889 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026