
| kod | Tropen |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258421892 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258561246 |

| kod | Sportline |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258561239 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 1,34 |
| nr EAN | 3358960111104 |

| Ciśnienie [bar] | 23 |
| Grubość [mm] | 138,5 |
| Grubość [mm] | 166,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 105,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M10 x 1 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M12 x 1,5 |
| Pojemność [litr] | 0,5 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar [kg] | 1,3 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z regulacją poziomu nadwozia |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816032779 |

| Numer podwozia do | B 712318 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Numer seryjny | 4001110 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159091404 |

| nie dla wariantu wyposażenia | Esprit, Sportline |
| Numer podwozia do | B 712318 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer seryjny | 4011110 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159091800 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez systemu poziomującego |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427328495 |

| nie dla wariantu wyposażenia | Esprit,Sportline |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Parametr | ETOV36X116A |
| nr EAN | 5907558502053 |

| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4040074180914 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Tylko w połączeniu z | AK217 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK063 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK034 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,200 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096518737 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| nie dla wariantu wyposażenia | Sportline |
| nie dla wariantu wyposażenia | Esprit |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,5 |
| nr EAN | 4031185013895 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| otwór Ø [mm] | 13 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 220 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 90 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 55 |
| nr EAN | 4031185071499 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9366-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270267062 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9169-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265099 |
| Oś przednia | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Numer podwozia do | B 712318 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Opcja wyposażenia | Esprit, Sportline |
| Numer podwozia do | B 712318 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Parametr | SFE36/22X168A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872020546 |

| nie dla wariantu wyposażenia | Esprit, Sportline |
| Numer podwozia do | B 712318 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ETOV36X116A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872891795 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Mercedes-benz KLASA E (W124) E 500 (124.036).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mercedes-benz KLASA E (W124) E 500 (124.036) produkowanego od 1993.06 do roku 1995.06
Jeżeli twój Mercedes-benz dysponuje silnikiem o mocy 320 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Mercedes-benz KLASA E (W124)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Mercedes-benz KLASA E (W124) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mercedes-benz z rocznika od 1993.06 do roku 1995.06, i mocy silnika 320 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026