
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Parametr | ET36X200A |
| nr EAN | 5903766344492 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,5 |
| nr EAN | 4031185207188 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9176-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265167 |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator teleskopowy | |
| Rura pojedyncza | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| Parametr | ET36X200A |
| nr EAN | 4013872048328 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | ETOV36X90A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | rura pojedyncza |
| nr EAN | 4013872322473 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Nissan NAVARA (D22) 2.5 D 4x4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 produkowanego od 2001.11
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 133 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Nissan NAVARA (D22)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Nissan NAVARA (D22) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan z rocznika od 2001.11, i mocy silnika 133 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026