
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| min. długość [mm] | 370 |
| maks. długość [mm] | 545 |
| Średnica tłoka cylindra [mm] | 39 |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8033001109030 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| parzyste numery artykułów | MM-85525 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | SM0036 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 8052553154268 |

| Numer podwozia do | 0##01110000 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32X164A |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427325654 |

| Numer podwozia do | 0##01110000 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Czas montażu (w godz.) | 0,80 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32X164A |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| nr EAN | 5900427325661 |

| Numer podwozia od | 0##01110001 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X164A |
| parzyste numery artykułów | 311 423 |
| nr EAN | 5902659773630 |

| Numer podwozia od | 0##01110001 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X164A |
| parzyste numery artykułów | 311 424 |
| nr EAN | 5902659773647 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 207,5 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 75 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185016117 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,1 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 220 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 75 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3788HL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185064996 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,1 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 220 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 75 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| parzyste numery artykułów | A-3788HR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185065009 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,5 |
| nr EAN | 4031185013987 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Suzuki VITARA (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V Napęd na wszystkie koła (FT).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Suzuki VITARA (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V Napęd na wszystkie koła (FT) produkowanego od 1995.12 do roku 1998.03
Jeżeli twoje Suzuki dysponuje silnikiem o mocy 160 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Suzuki VITARA (ET, TA, TD)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Suzuki VITARA (ET, TA, TD) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Suzuki z rocznika od 1995.12 do roku 1998.03, i mocy silnika 160 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026