
| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Szerokość [mm] | 255 |
| Długość [mm] | 355 |
| Masa [g] | 32,44 |
| nr EAN | 8427769434952 |

| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| dla numeru OE | 044103609D |
| Materiał | Guma |
| nr EAN | 3358960138088 |

| Rodzaj uszczelnienia | uszczelka metalowo-włóknowa |
| Wymiar gwintu | min. M 6x14 mm |

| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelka metalowo-elastomerowa |
| Wymiar gwintu | min. M 6x16 mm |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |


| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| nr EAN | 4041248103326 |

| Materiał | Guma / metal |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4027816217343 |

| Grubość [mm] | 2,1 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 39,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 59,0 |
| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4054224006900 |

| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| Materiał | Guma |
| nr EAN | 5907558566505 |

| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |

| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |

| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| Materiał | Guma |

| TECDOC-Nr silnika | 233 |
| Materiał | Guma |

| dla numeru OE | 028 103 609 A |
| Materiał | papier |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii uszczelki układu smarowania olejem do Audi CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi CABRIOLET B3 (8G7) 2.0 E produkowanego od 1993.01 do roku 1998.07
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii uszczelki układu smarowania olejem do Audi CABRIOLET B3 (8G7)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na uszczelki układu smarowania olejem do Audi CABRIOLET B3 (8G7) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1993.01 do roku 1998.07, i mocy silnika 115 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026