
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Rodzaj lampy | HB4 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 3165141238648 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3165141238518 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165141238631 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238808 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143234907 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3165141228731 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228847 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141650082 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165143985793 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Rodzaj lampy | HB4 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 3165143985809 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 4047024920484 |

| Rodzaj lampy | H3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3276420320050 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3276420320135 |

| Rodzaj lampy | HB4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 3276420320159 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3276420325277 |

| Rodzaj lampy | HB4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 3276420325291 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025