
| Rodzaj lampy | B2,4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Rodzaj gniazda | B8,5d |
| Kolor | zielony |
| nr EAN | 8001063170510 |

| Rodzaj lampy | B2,4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Rodzaj gniazda | BX8,4d |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 8001063183381 |

| Rodzaj lampy | B2,4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,5 |
| Rodzaj gniazda | BX8,4d |
| Kolor | beżowy |
| nr EAN | 8001063183404 |

| nr EAN | 5901619536643 |

| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem plastikowym |
| Moc znamionowa [W] | 1,1 W |
| Rodzaj gniazda | B8,4d |
| nr EAN | 5902659736888 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 W |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | BX8.5d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 5902659736895 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Moc znamionowa [W] | 1,3 W |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | BX8.4d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 5902659736901 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Rodzaj gniazda | B8,5d |
| nr EAN | 4050300891255 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Rodzaj gniazda | BX8,5d |
| nr EAN | 4008321297150 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Rodzaj gniazda | BX8,5d |
| nr EAN | 4008321297181 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,2 |
| Rodzaj gniazda | BX8,4d |
| nr EAN | 4008321096852 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2 |
| Rodzaj gniazda | BX8,4d |
| nr EAN | 4008321097149 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,5 |
| Rodzaj gniazda | BX8,4d |
| nr EAN | 4008321097118 |

| Rodzaj lampy | Żarówka cokołowa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 1,12 |
| Rodzaj gniazda | BX8,4d |
| nr EAN | 4008321096821 |

| Rodzaj lampy | H6W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 6 |
| Rodzaj gniazda | BAX9s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Miniaturowa lampa halogenowa |
| nr EAN | 8719018005441 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025