
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141228908 |

| Projekt lampy | Reflektor pojedynczy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192124 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192117 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192131 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 6 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192100 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 8001063279251 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 8001063279268 |

| nr EAN | 5901619526163 |

| nr EAN | 5901619524367 |

| nr EAN | 2008280001548 |

| nr EAN | 2008280001579 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 5010633535515 |

| Projekt lampy | Reflektor pojedynczy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 4008321769367 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 4050300838489 |

| Projekt lampy | Reflektor pojedynczy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 4050300838366 |

| Projekt lampy | Reflektor pojedynczy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 4008321795106 |

| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500219817 |

| Projekt lampy | Reflektor pojedynczy |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Napięcie [V] | 24 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500405432 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówki samochodowe T4W do Iveco EUROTRAKKER MP 260 E 44 W Cursor.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Iveco EUROTRAKKER MP 260 E 44 W Cursor produkowanego od 2001 do roku 2004
Jeżeli twój Iveco dysponuje silnikiem o mocy 440 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówki samochodowe T4W do Iveco EUROTRAKKER? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówki samochodowe T4W do Iveco EUROTRAKKER w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Iveco z rocznika od 2001 do roku 2004, i mocy silnika 440 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025