
| Długość [mm] | 268 |
| Szerokość [mm] | 175,0 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| Ciężar [kg] | 0,495 |
| dla numeru OE | 221 277 02 00 S1 |
| nr EAN | 5057746179700 |

| Długość [mm] | 268 |
| Szerokość [mm] | 175,0 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| Ciężar [kg] | 0,495 |
| dla numeru OE | 221 277 02 00 S1 |
| nr EAN | 4027816301578 |

| Ciężar [kg] | 0,438 |
| dla numeru OE | 221 277 02 00 S2 |
| nr EAN | 4027816445302 |

| Ciężar [kg] | 0,4742 |
| dla numeru OE | 221 277 02 00 S3 |
| nr EAN | 4054224002506 |

| Długość [mm] | 267 |
| Szerokość [mm] | 174,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Kolor | czerwony |
| Ciężar [kg] | 6,050 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224717509 |

| Długość [mm] | 267 |
| Szerokość [mm] | 174,0 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 5,936 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224717851 |

| Typ skrzyni biegów | W7X 700 |
| Typ skrzyni biegów | W7N 700 |
| Typ skrzyni biegów | W7C 700 |
| Typ skrzyni biegów | W7C 1000 |
| Typ skrzyni biegów | W7B 700 |
| Typ skrzyni biegów | K7C 1000 |
| Typ skrzyni biegów | 722.9 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 7-biegowa |
| Ograniczenia producenta | MB236.14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Tydzień produkcji do | 24.2010 |
| Wyposażenie pojazdu | Dla pojazdów bez śruby spust. przekładni |
| nr EAN | 4040074246757 |

| Typ skrzyni biegów | 722.9 |
| Typ skrzyni biegów | K7C 1000 |
| Typ skrzyni biegów | W7B 700 |
| Typ skrzyni biegów | W7C 1000 |
| Typ skrzyni biegów | W7C 700 |
| Typ skrzyni biegów | W7N 700 |
| Typ skrzyni biegów | W7X 700 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 7-biegowa |
| Ograniczenia producenta | MB236.14 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Tydzień produkcji do | 24.2010 |
| Wyposażenie pojazdu | Dla pojazdów bez śruby spust. przekładni |
| Wyposażenie pojazdu | Dla pojazdów ze śrubą spust. przekładni |
| nr EAN | 4040074246764 |

| Długość [mm] | 268 |
| Szerokość [mm] | 175,0 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| Ciężar [kg] | 0,495 |
| nr EAN | 4044688647757 |

| nr EAN | 4044688659453 |

| Ciężar [kg] | 0,4742 |
| nr EAN | 4044688664488 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 3 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,7178 |
| nr EAN | 4046001807787 |

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025