Dystans kół - 2 szt. 5x114,3; gr: 15mm; śr. otw. centr: 67mm; seria PRO-SPACER - 4; ( S90-4-15-018-B EIBACH
S90-4-15-018-B Dystans kół - 2 szt. 5x114,3; gr: 15mm; śr. otw. centr: 67mm; seria PRO-SPACER - 4; ( EIBACH
cena zawiera vat 23%
Kup
dostawa:
przewidywany termin wysyłki: ?
Czwartek:2 szt.
odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Czwartek: 2 szt.
    Ocena:
numer części:
S90-4-15-018-B
dostawca:
EIBACH
Jednostkaszt.
Dla kąta fazy obręczy [°]20
Grubość [mm]15
Zwiększenie rozstawu kół na oś [mm]30
Średnica otworu centrującego [mm]67
Wymiar gwintuM12x1,5
Średnica otworu [mm]114,3
Ilość otworów5
PowierzchniaElokselowany
KolorCzarny
Postępować zgodnie z instrukcją montazu
Minimalna wysokość fazy felgi [mm]4
EAN4050278076210
Numer katalogowy90415018
StanFabrycznie nowy
  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt
Dodatkowe informacje o produkcie Dystans kół - 2 szt. 5x114,3; gr: 15mm; śr. otw. centr: 67mm; seria PRO-SPACER - 4; ( S90-4-15-018-B EIBACH
Dystanse do felg - 2 szt. 5x114,3, gr.: 15mm, średnica otworu centrującego: 67mm, seria PRO-SPACER - 4, (elementy mocujące w zestawie - Tak) - Czarny
Dystans kół - 2 szt. 5x114,3; gr: 15mm; śr. otw. centr: 67mm; seria PRO-SPACER - 4; ( S90-4-15-018-B ma zastosowanie do modeli samochodów
MITSUBISHI
PAJERO III Canvas Top, SPACE WAGON, SPACE STAR, GALLOPER, SANTAMO, PAJERO PININ I, SPACE RUNNER
HYUNDAI
SONATA IV, XG, ACCENT II, TRAJET, ELANTRA III, HIGHWAY, SANTA FÉ I
KIA
CLARUS, PRIDE, CARNIVAL I, ROADSTER, RETONA samochód terenowy zamknięty, JOICE, RIO I
JEEP
GRAND CHEROKEE II, CHEROKEE, GRAND CHEROKEE III, COMMANDER, COMPASS, PATRIOT, WRANGLER III
CITROËN
XSARA PICASSO, JUMPY I, C5 I, C5 I Break, C3 I, JUMPER I, C8
DODGE
NEON II, CARA, VIPER, CALIBER, AVENGER, CHARGER, DAKOTA
PEUGEOT
206, 607, 206 CC, 307, 307 SW, BOXER, 807
MAZDA
323 S VI, 323 F VI, B-SERIE, PREMACY, MPV II, TRIBUTE, 6
Numery OE Dystans kół - 2 szt. 5x114,3; gr: 15mm; śr. otw. centr: 67mm; seria PRO-SPACER - 4; ( S90-4-15-018-B producenta EIBACH
numery OEM:
brak danych o numerach OEM
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach
Zastosowanie Dystans kół - 2 szt. 5x114,3; gr: 15mm; śr. otw. centr: 67mm; seria PRO-SPACER - 4; ( S90-4-15-018-B EIBACH w samochodach: