Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el S90-4-20-011 EIBACH
S90-4-20-011 Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el EIBACH
eibach S90-4-20-011
Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el S90-4-20-011
cena zawiera vat 23%
Kup
dostawa:
przewidywany termin wysyłki: ?
Czwartek:10 szt.
odbiór osobisty: ?
Rzeczna - dzisiaj: 10 szt.
    Ocena:
numer części:
S90-4-20-011
dostawca:
EIBACH
Jednostkakomplet
Grubość [mm]20
Zwiększenie rozstawu kół na oś [mm]40
Średnica otworu centrującego [mm]54
Wymiar gwintuM12x1,5
Średnica otworu [mm]100
Ilość otworów4
PowierzchniaElokselowany
KolorNaturalny
Postępować zgodnie z instrukcją montazu
EAN4050278019941
Numer katalogowy90420011
StanFabrycznie nowy
  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt
Dodatkowe informacje o produkcie Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el S90-4-20-011 EIBACH
Dystanse do felg - 2 szt. 4x100, gr.: 20mm, średnica otworu centrującego: 54mm, seria PRO-SPACER - 4, (elementy mocujące w zestawie - Tak) - Naturalny
Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el S90-4-20-011 ma zastosowanie do modeli samochodów
MAZDA
323 S VI, 323 F VI, B-SERIE, PREMACY, MPV II, TRIBUTE, 6
TOYOTA
YARIS, YARIS VERSO, CELICA coupe, MR2 III, PREVIA II, RAV 4 II, PRIUS
HYUNDAI
SONATA IV, XG, ACCENT II, TRAJET, ELANTRA III, HIGHWAY, SANTA FÉ I
DAIHATSU
SIRION, CUORE V, YRV, CUORE VI, COPEN, EXTOL, TERIOS
KIA
CLARUS, PRIDE, CARNIVAL I, ROADSTER, RETONA samochód terenowy zamknięty, JOICE, RIO I
FIAT
MULTIPLA, STRADA, PUNTO, DOBLO, STILO, DUCATO, ULYSSE
Numery OE Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el S90-4-20-011 producenta EIBACH
numery OEM:
brak danych o numerach OEM
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach
Zastosowanie Dystans kół - 2 szt. 4x100; gr: 20mm; śr. otw. centr: 54mm; seria PRO-SPACER - 4; (el S90-4-20-011 EIBACH w samochodach: