Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » filtry » filtr kabinowy, przeciwpyłkowy » K 1055A filtron wix

Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A FILTRON WIX

K 1055A Filtr kabinowy przeciwpyłkowy FILTRON WIX
filtron K 1055A
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A
K 1055A
filtron K 1055A Filtr kabinowy przeciwpyłkowy
52.00 zł
cena zawiera vat 23%
taniej niż na allegro o 1.00 zł
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Czwartek: >10 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - dzisiaj: >10 szt.
 
    Ocena:
5/5 (143 ocen)
numer części:

K 1055A

dostawca:

FILTRON WIX

Rodzaj filtra Filtr z węglem aktywnym
Długość [mm] 272
Szerokość [mm] 233
Wysokość [mm] 32
nr EAN 5904608900555

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Opinie
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A FILTRON WIX

Filtr kabiny z węglem aktywnym pasuje do: CHEVROLET ZAFIRA OPEL ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ZAFIRA A, ZAFIRA B 1.2-2.2D 02.98-04.15

Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A ma zastosowanie do modeli samochodów

OPEL

ASTRA G, ARENA, ARENA Combi, MONTEREY B, FRONTERA B, MO, ZAFIRA A

IVECO

MASSIF Station Wagon, MASSIF, MASSIF Single Cab, DAILY III, DAILY IV, DAILY V, DAILY VI

CHEVROLET

IMPALA, ALERO, TAHOE, TRAILBLAZER, CORVETTE, MATIZ, LACETTI

Numery OE Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A producenta FILTRON WIX

OPEL

1718042, 95528290

numery OEM:
OPEL      1718042
OPEL      95528290
VAUXHALL      95528290
zamienniki:
Brak danych o zamiennikach

Zastosowanie Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A FILTRON WIX w samochodach:

Opinie Klientów o Filtr kabinowy przeciwpyłkowy K 1055A FILTRON WIX:

Roman, Warszawa
2022-04-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Waldemar, Wodzisław Sląski
2023-12-10
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
GRZEGORZ, MIKOŁAJKI
2025-10-14
 5/5
Filtron, made in poland
Adam, Rosnowo
2020-03-25
 5/5
Filtry filtron oferowane w tym sklepie mają dobre ceny i co ważniejsze szybko je można odebrać
Krzysztof, Warszawa
2021-04-20
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Jacek, Bydgoszcz
2023-09-28
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Paweł, Przystanki
2025-09-08
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Michal, Tychy
2024-11-04
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Marek, Szczecin
2023-08-01
 5/5
Ok
Andrzej, warszawa
2022-05-30
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Marek, Szczecin
2023-08-01
 5/5
Ok
Piotr, Stargard Szczeciński
2020-05-07
 5/5
Mój znajomy podesłał mi tą część do kupienia polecam
Krzysztof, Czerwonak
2020-02-07
 5/5
Polecam zakupy szybka dostawa możliwości płatności online. K 1210 dobra jakość i cena
Robert, Wiele
2022-10-02
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Adam, Toruń
2022-04-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Paweł, Czerwionka-Leszczyny
2024-05-30
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Piotr, Białystok
2022-05-20
 5/5
ok
Grzegorz, Ząbki K. Warszawy
2023-02-18
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Tomasz, Gdańsk
2020-07-17
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Sławomir, Ostrowiec Świętokrzyski
2022-07-21
 5/5
Super polecam
Mirosław, Wilkołaz
2023-03-06
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Kamil, Siennica
2023-05-25
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Janusz, Połczyn Zdrój
2023-03-31
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Piotr, Warszawa
2021-07-14
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Larysa, Warszawa
2023-04-26
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
MARIUSZ, SOSNOWIEC
2022-01-29
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Krzysztof, Zielona Góra
2020-07-07
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Marcin, Sulęcin
2020-06-30
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.
Aszot, Wólka Kosowska
2022-04-13
 5/5
Super.
Roman, Warszawa
2021-07-14
 5/5
Oceniający ocenił produkt bez zamieszczania komentarza.

Samochodowy filtr kabinowy przeznaczony jest do oczyszczania powietrza doostającego się do kabiny pojazdu. Powietrze zasysane do kabiny może zawierać duże ilości alergenów w postaci pyłków roślin oraz cząsteczki sadzy i wszelkie drobne zanieczyszczenia. Wszelkie zanieczyszczenia mogą powodować u osób cierpiących na alergię niedogodności związane z ich wdychaniem.
Filtry kabinowe FreciousPlus firmy Mann chronią dodatkowo przed pleśniami i drobnym pyłem. Filtry kabinowe mają bardzo podobną budowę do filtrów powietrza filtrujących powietrze dostające się do silnika.
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy umieszczony jest w kanale doprowadzającym powietrze do wnętrza samochodu. Zalecana jest częsta wymiana filtrów kabinowych gdyż gromadzące się w nich pleśnie i grzyby mają w nich dobre warunki rozwoju i mogą być niebezpieczne dla zdrowia pasażerów. 
Najczęściej występują filtry kabinowe standarwowe i filrty kabinowe węglowe.
Filtry kabinowe z warstwą węgla aktywnego wykazują do 25 procent większą skuteczność od standardowych, absorbując również skraplane na jej powierzchni substancje gazowe.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.