| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1100 |
| parzyste numery artykułów | 560654A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160020 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1080 |
| parzyste numery artykułów | 560162A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160037 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 670 |
| parzyste numery artykułów | 560668A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379160167 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1030 |
| parzyste numery artykułów | 560715A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164837 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1480 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164844 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 1300 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164899 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 990 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31,4 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164912 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1135 |
| parzyste numery artykułów | 560709A |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164950 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164974 |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 910 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379164981 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | brązowy |
| nr EAN | 8053379158058 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158065 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158072 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158089 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158096 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158102 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158133 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158140 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | szary |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158164 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158171 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158188 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158195 |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158201 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | w środku z lewej |
| Strona zabudowy | w środku z prawej |
| Kolor | srebrny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor obudowy | srebrny |
| nr EAN | 8053379158218 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158225 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158232 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158287 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158317 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158324 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158355 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158379 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 3 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158416 |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158461 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158478 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | prosty |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 4 |
| Kolor obudowy | szary |
| nr EAN | 8053379158485 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Ilość połączeń | 6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8053379158492 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 510 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379162345 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 410 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379163410 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 370 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379163427 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 8053379164080 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 8053379164097 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość połączeń | 2 |
| Średnica obudowy [mm] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 mm |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 26,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość połączeń | 2 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 31 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 19 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 54 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 32,5 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
Wyświetlanie od 1601 do 1650 (z 1710 pozycji)
Stron: 33
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.