
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39,5 |
| parzyste numery artykułów | 560156 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379071944 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Długość przewodu [mm] | 1070 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560181 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072224 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Długość przewodu [mm] | 1330 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| parzyste numery artykułów | 560507 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 14 |
| nr EAN | 8053379072422 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| nr EAN | 8053379032747 |

| Długość przewodu [mm] | 195 |
| Gwintowana złączka | M12 x 1,75 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379131839 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379133871 |

| Gwintowana złączka | 1/8'' x 27 NPT |
| nr EAN | 8053379138210 |

| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379138234 |

| Długość przewodu [mm] | 160 |
| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379138241 |

| Gwintowana złączka | M14 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379138265 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379138272 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379138289 |

| Wymiar gwintu | M 12x1,5 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| nr EAN | 8053379138296 |

| Gwintowana złączka | M12 x 1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379139859 |

| Długość przewodu [mm] | 410 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 34 |
| Opór [kOhm] | 1,4 |
| nr EAN | 8053379062171 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Opór [kOhm] | 2,1 |
| nr EAN | 8053379062188 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062218 |

| Długość przewodu [mm] | 280 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062232 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 55 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379062300 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 17 |
| nr EAN | 8053379062324 |

| Długość przewodu [mm] | 400 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| nr EAN | 8053379062386 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 8.4 / 7.5 |
| Średnica otworu centrującego [mm] | 10 |
| nr EAN | 8053379133185 |

| Długość przewodu [mm] | 460 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 58 |
| Gwintowana złączka | Thread M12x1.25 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379133918 |

| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379137725 |

| Długość przewodu [mm] | 560 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379137800 |

| Długość przewodu [mm] | 870 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 39 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379137831 |

| Gwintowana złączka | M12x1.5 |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140237 |

| Gwintowana złączka | M10x1mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140251 |

| Gwintowana złączka | M10x1mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140275 |

| Gwintowana złączka | M18x1.5mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140299 |

| Gwintowana złączka | M10x1mm |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 8053379140329 |

| Długość przewodu [mm] | 770 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 40 |
| Gwintowana złączka | M14x1,5 |
| Ilość połączeń | 2 |
| nr EAN | 8053379140749 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379141579 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,226 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 5 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379067459 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,124 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 4 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379067466 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,188 |
| Materiał | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość połączeń | 6 |
| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| nr EAN | 8053379067480 |

| Ciężar [kg] | 0,25 |
| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379067756 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379068241 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379068500 |

| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379068654 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379068760 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379412617 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379068913 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379069132 |

| Ilość połączeń | 6 |
| nr EAN | 8053379069415 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379069644 |

| Ilość połączeń | 5 |
| nr EAN | 8053379413522 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379140022 |

| Ilość połączeń | 4 |
| nr EAN | 8053379143191 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość przewodu [mm] | 790 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 37 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Opór [MOhm] | 1,6 |
| nr EAN | 8053379073184 |