Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » klimatyzacja » zawory » KTT140075 thermotec

Zawór rozprężny klimatyzacji KTT140075 THERMOTEC

KTT140075 Zawór rozprężny klimatyzacji THERMOTEC
thermotec KTT140075
Zawór rozprężny klimatyzacji KTT140075
KTT140075
71.00 zł
cena zawiera vat 23%
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Czwartek:1 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Czwartek: 1 szt.
 
    Ocena:
numer części:

KTT140075

dostawca:

THERMOTEC

Czynnik chłodniczyR 134a
Rok modelowy do2010

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Zawór rozprężny klimatyzacji KTT140075 THERMOTEC

Zawór rozprężny, dysza dław. klimatyzacji pasuje do: BMW 1 (E81), 1 (E82), 1 (E87), 1 (E88), 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84), X3 (F25), X4 (F26) 1.6-4.0 06.04-03.18

Zawór rozprężny klimatyzacji KTT140075 ma zastosowanie do modeli samochodów

BMW

3 coupe, 3 Touring, Z8 Roadster, X5, 3, 3 Compact, 7

Numery OE Zawór rozprężny klimatyzacji KTT140075 producenta THERMOTEC

BMW

64116934406, 64116981484, 64119182512, 64119226078, 6934406, 6981484, 9182512, 9226078

numery OEM:
BMW      64116934406
BMW      64116981484
BMW      64119182512
BMW      64119226078
BMW      6934406
BMW      6981484
BMW      9182512
BMW      9226078
zamienniki:
V20-77-0014
brak
VEMO
8UW 351 234-131
brak
HELLA

Zastosowanie Zawór rozprężny klimatyzacji KTT140075 THERMOTEC w samochodach:

Układy chłodzenia i klimatyzacji THERMOTEC

THERMOTEC to marka wyspecjalizowana w częściach układów chłodzenia silnika, ogrzewania i klimatyzacji. Asortyment obejmuje chłodnice cieczy, nagrzewnice, skraplacze i osuszacze klimatyzacji, chłodnice powietrza doładowującego (intercoolery), pompy cieczy chłodzącej, kompresory oraz wentylatory i dmuchawy, a także przewody i elementy montażowe.

Produkty THERMOTEC projektowane są tak, by odpowiadały wydajności i wymiarom oryginału, co zapewnia właściwą temperaturę pracy silnika i skuteczne działanie klimatyzacji. Zastosowanie aluminium, tworzyw odpornych na wysokie temperatury oraz szczelnych połączeń przekłada się na trwałość i odporność na korozję. Katalog pokrywa szeroki zakres marek osobowych i dostawczych.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.