Części do samochodów e-autoparts.pl
części samochodowe » nadwozie » sprężyny gazowe maski i pokrywy bagażnika » 207 740 topran

Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 TOPRAN

207 740 Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika TOPRAN
topran 207 740
Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740
207 740
topran 207 740 Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika
Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 topran
Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 topran
59.00 zł
cena zawiera vat 23%
Kup

dostawa:
kurier od 16 zł
przewidywany termin wysyłki: ?
Wtorek:5 szt.

odbiór osobisty: ?
Rzeczna - Wtorek: 5 szt.
 
    Ocena:
numer części:

207 740

dostawca:

TOPRAN

Strona zabudowy z lewej
Siła wyrzutu [N] 240
Długość [mm] 517
Suw [mm] 210

  • Informacje
  • N-ry oe
  • Zamienniki
  • Zastosowanie w autach
  • Zapytaj o produkt

Dodatkowe informacje o produkcie Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 TOPRAN

Sprężyna gazowa pokrywy silnika L długość max: 517mm, suw:210mm (do numeru podwozia x1999999) pasuje do: OPEL OMEGA B KOMBI/SEDAN 03.94-07.03

Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 ma zastosowanie do modeli samochodów

OPEL

ASTRA G, ARENA, ARENA Combi, MONTEREY B, FRONTERA B, MO, ZAFIRA A

Numery OE Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 producenta TOPRAN

OPEL

1180401

numery OEM:
OPEL      11 80 401
VAUXHALL      90379025

Zastosowanie Sprężyna gazowa, pokrywa komory silnika 207 740 TOPRAN w samochodach:

Części zamienne TOPRAN

TOPRAN (marka Hans Pries) to niemiecki dostawca specjalizujący się w szerokim asortymencie części zaradczych oraz elementów, których często brakuje w standardowych katalogach. W ofercie znajdują się m.in. elementy gumowo-metalowe (poduszki silnika, gumy i tuleje stabilizatora, silentbloki), kołnierze i przewody układu chłodzenia, drobnica montażowa, elektryka oraz podzespoły zawieszenia i hamulców.

Siłą marki TOPRAN jest szerokość i głębokość katalogu — pozwala znaleźć zarówno typowe części eksploatacyjne, jak i trudno dostępne detale do starszych roczników. Produkty odpowiadają parametrom oryginału i cechują się dobrym pasowaniem, dzięki czemu marka bywa ratunkiem, gdy naprawa wymaga niepozornego, lecz konkretnego elementu.

Zapisz się do newslettera

Zgarnij nowości i okazje – żadnego spamu.