
| Jakość | OE |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Masa [g] | 95 |
| nr EAN | 8717613018361 |

| Techniczny numer informacyjny | circuit N.C. |
| Gwintowana złączka | 1/4'' x 18 NPT |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
| nr EAN | 8053379025886 |

| Wymiar gwintu | 1/8-27NPT |
| Rozmiar klucza | 13 |
| nr EAN | 8012510041260 |

| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
| Wymiar gwintu | 1/4-18NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| nr EAN | 8012510037485 |

| Kolor | zielony |
| Wymiar gwintu | 1/8x27 NPTF |
| nr EAN | 8435050603444 |

| Wymiar gwintu | 1/4x18 NPTF |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
| nr EAN | 8435050600542 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| dla numeru OE | 1 657 685 |
| nr EAN | 4027816077886 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,2 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,4 |
| Gwint zewn. [mm] | 1/4" - 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| dla numeru OE | 6 716 335 |
| nr EAN | 4027816078111 |

| Ciśnienie załączania od [bar] | 0,200 |
| ciśnienie załączania do [bar] | 0,50 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | 1/4-18-NPT |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Natężenie prądu [A] | 0,25 |
| nr EAN | 4082300015799 |

| nr EAN | 8001063831473 |

| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Liczba przewodów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 5907558577907 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Kolor wtyczki | jasnoszary |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rozmiar klucza | 24 mm |
| dla numeru OE | 6810428 |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4040074295274 |

| TECDOC-Nr silnika | 15350 |
| TECDOC-Nr silnika | 17166 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez wtyczki |
| nr EAN | 087295119525 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 27 NPTF |
| Rozmiar klucza | 12 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688534484 |

| Punkt włączania od [bar] | 0,2 |
| Punkt włączania do [bar] | 0,4 |
| Gwint zewn. [mm] | 1/4" - 18 NPT |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Powierzchnia | ocynkowany |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| nr EAN | 4044688078117 |

| Ilość biegunów | 2 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | 1/8" - 27 NPTF |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | zielony |

| Ilość biegunów | 2 |
| Wymiar gwintu | 3/8" x 18 NPTF |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Oznaczenie koloru | szary |

| Wymiar gwintu | 1/4 x 18 NPT |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,3 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,04699 |
| nr EAN | 4046001326721 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A3 (8L1) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8L1) 1.6 produkowanego od 2000.08 do roku 2003.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 102 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Audi A3 (8L1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Audi A3 (8L1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2000.08 do roku 2003.05, i mocy silnika 102 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026