
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 110 607 |
| Długość [mm] | 58 |

| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379A |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 110 608 |
| Długość [mm] | 61 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 030 907 601E |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |

| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Kolor | czarny |
| Kod koloru | GRU |
| Ilość biegunów | 3 |

| Wyposażenie pojazdu | dla poj. z czujnikiem kąta skrętu koła kier. przy przekładni |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla producentów przekładni kierowniczych | TRW |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Rura ochronna przewodu |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Długość przewodu [mm] | 860 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |

| dla numeru OE | 06A 919 501 |

| dla numeru OE | 4B0 919 275 E |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 61,5 |
| parzyste numery artykułów | GBS2513 |
| nr EAN | 3322937734825 |

| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 62 |
| parzyste numery artykułów | GBS2529 |
| nr EAN | 3322937734849 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,77 |
| nr EAN | 4062375001613 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422538026 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Długość [mm] | 43,8 |
| Szerokość [mm] | 23,15 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Średnica [mm] | 16,6 |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 3276428900506 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Strona zabudowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276423680670 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 3276423680717 |

| Długość [mm] | 650 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590941800 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ciężar [kg] | 0,076 |
| nr EAN | 4046001330537 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001440069 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 570 |
| dla numeru OE | 06A 906 262 F |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376801 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 530 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Ciężar [kg] | 0,14624 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376887 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| dla numeru OE | 036 906 262 F |
| Długość [mm] | 580 |
| Ciężar [kg] | 0,14824 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376733 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla numeru OE | 03D 906 265 B |
| Ciężar [kg] | 0,14954 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001443619 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Kolor | czarny |
| Kształt | ustawiony pod kątem |
| Rodzaj czujnika | Czujnik ultradźwiękowy |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 3 |
| Cecha chemiczna | przemalowywalny |
| Kolor obudowy | czarny |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | V99-72-0002 |
| nr EAN | 4046001547430 |

| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,073 |
| nr EAN | 4046001331237 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Długość przewodu [mm] | 450 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001948206 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Mercedes-benz KLASA E kabriolet (A207) E 300 (207.455).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mercedes-benz KLASA E kabriolet (A207) E 300 (207.455) produkowanego od 2011.04 do roku 2016.12
Jeżeli twój Mercedes-benz dysponuje silnikiem o mocy 252 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Mercedes-benz KLASA E kabriolet (A207)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Mercedes-benz KLASA E kabriolet (A207) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mercedes-benz z rocznika od 2011.04 do roku 2016.12, i mocy silnika 252 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020