| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,057 |
| dla numeru OE | 06A 905 377 C |
| nr EAN | 4054228062810 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 4 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 884 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 753 |
| Długość [mm] | 69 |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Felga, ilość otworów | 5 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 100 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem nadajnika impulsów ABS |
| Ilość na oś | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Łożysko zintegrowane w piaście koła |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
| dla numeru OE | 1J0 919 379A |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z klamrą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| Długość [mm] | 73 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 2 |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów z ABS |
| parzyste numery artykułów | 109 752 |
| Długość [mm] | 68 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Liczba otworów do mocowania | 3 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | Poliamid 6.6 |
| Kolor obudowy | czarny |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z czujnikiem poziomu oleju |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| dla numeru OE | 1J0 907 660B |
| dla numeru OE | 1 119 169 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 2 |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zabezpieczeniem |
| Przestrzegać zaleceń producenta pojazdu | |
Status produktu: Normalny
| Ilość biegunów | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z plastikową podstawą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze złączem przewodów |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Długość przewodu [mm] | 730 |
| Wymiar gwintu | M 18 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 757 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z rurową osłoną termiczną |
| Smarowanie | ze smarowaniem smarem |
| Zestaw pełny | |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z instrukcją montażu |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
Status produktu: Normalny
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 06A 906 433 L |
Status produktu: Normalny
| dla numeru OE | 1J0 907 660 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Długość [mm] | 68 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| parzyste numery artykułów | GBS2501 |
| nr EAN | 3322937735129 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | pasywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Długość [mm] | 68 |
| parzyste numery artykułów | GBS2500 |
| nr EAN | 3322937734795 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | BWV |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 182 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3276422537005 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276422538064 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Opór [Ohm] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276422540197 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276423680410 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pompy |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Rodzaj czujnika | Czujnik dźwigniowy |
| nr EAN | 4103590350947 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 650 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590941800 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |
Status produktu: Normalny
| Ilość połączeń | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4046001272844 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 385 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,0357 |
| nr EAN | 4046001319754 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 59 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001319778 |
Status produktu: Normalny
| Ciężar [kg] | 0,004 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z automatycznym sterowaniem klimatycznym |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4046001466731 |
Status produktu: Normalny
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,156 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001359743 |
Status produktu: Normalny
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 570 |
| dla numeru OE | 06A 906 262 F |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376801 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 25 |
| Długość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | kanciasty |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 4046001285721 |
Status produktu: Normalny
| Opór [Ohm] | 540 |
| Długość przewodu [mm] | 1000 |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4046001439926 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| alternatywnie | |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001596629 |
Status produktu: Normalny
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4046001356827 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650022090 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 201 do 241 (z 241 pozycji)
Stron: 5
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI
produkowanego od 2005.11 do roku 2007.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 120 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Volkswagen PASSAT B6 (3C2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Volkswagen PASSAT B6 (3C2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2005.11 do roku 2007.05, i mocy silnika 120 KM
.