
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 3-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | VW |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 090 |
| Typ skrzyni biegów | 087 |
| Typ skrzyni biegów | 089 |
| Typ skrzyni biegów | 010 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Typ skrzyni biegów | 095 |
| Typ skrzyni biegów | 096 |
| Typ skrzyni biegów | 097 |
| Typ skrzyni biegów | AG4 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4040074036389 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 3-biegowa |
| Materiał | Guma |
| Ograniczenia producenta | VOLKSWAGEN |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Typ skrzyni biegów | 003 |
| nr EAN | 4040074029107 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 3-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | VW |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 090 |
| Typ skrzyni biegów | 087 |
| Typ skrzyni biegów | 089 |
| Typ skrzyni biegów | 010 |
| nr EAN | 4040074089378 |

| TECDOC-Nr silnika | 5215 |
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295023648 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295165119 |

| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295146699 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961755 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338058 |

| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338737 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 119 |
| nr EAN | 3286061694847 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 3286061669265 |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Kształt | Wersja A |

| Długość [mm] | 950 |
| nr EAN | 7316573391609 |

| Masa [g] | 65 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 850 |
| nr EAN | 3413521207013 |

| Masa [g] | 80 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 950 |
| nr EAN | 3413521206948 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |

| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciężar [kg] | 0,381 |
| nr EAN | 4046001266485 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| nr EAN | 3276425741126 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276425741102 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| nr EAN | 3276425755406 |

| Rok prod. od | 197608 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 49 |
| nr EAN | 3276425851313 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 60 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 274 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 224 |
| nr EAN | 3276425856196 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 60 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 274 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 224 |
| nr EAN | 3276425856202 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 3276425785724 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,146 |
| nr EAN | 3276425785731 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750036 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750043 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 5 (E12) 528.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 5 (E12) 528 produkowanego od 1975.08 do roku 1977.07
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 5 (E12)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 5 (E12) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1975.08 do roku 1977.07, i mocy silnika 170 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020