
| TECDOC-Nr silnika | 11567 |
| TECDOC-Nr silnika | 19675 |
| TECDOC-Nr silnika | 19674 |
| TECDOC-Nr silnika | 18445 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 450 |
| Ciężar [kg] | 0,097 |
| nr EAN | 4054228759352 |

| Strona zabudowy | Kolektor dolotowy |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| kod | CB3M/K9K 740 |
| Strona zabudowy | Rura ssąca |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Rok prod. od | 200212 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Długość [mm] | 505 |

| kod | BB01/K4M 740 |
| kod | BB0H/K4M 708+748 |
| Kod silnika | K4M748 |
| kod | BB0T/K4M 748 |
| kod | BB1J/K4M 740 |
| kod | BB1R/K4M 742+743 |
| kod | BB2K/K4M 742+743 |
| kod | BB3G/K4M 740 |
| kod | BB3H/K4M 740 |
| kod | CB01/K4M 740 |
| kod | CB0H/K4M 708+748 |
| Kod silnika | K4M748 |
| kod | CB0T/K4M 748 |
| kod | CB3G/K4M 740 |
| kod | CB3H/K4M 740 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | Obudowa przepustnicy |

| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ilość biegunów | 3 |
| dla numeru OE | 8200 719 629 |

| kod | CB3M/K9K 740 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | Rura rozdzielacza paliwa |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |

| Rok prod. do | 200412 |
| Kod silnika | K4M.7.08,K4M.7.36 |
| Kod silnika | K4M.7.40,K4M.7.42 |
| Kod silnika | K4M.7.43,K4M.7.44 |
| Kod silnika | K4M.7.45,K4M.7.48 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422554002 |

| Rok prod. do | 200412 |
| Kod silnika | K4M.7.08,K4M.7.36 |
| Kod silnika | K4M.7.40,K4M.7.42 |
| Kod silnika | K4M.7.43,K4M.7.44 |
| Kod silnika | K4M.7.45,K4M.7.46 |
| Kod silnika | K4M.7.48 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423661358 |

| Rok prod. do | 200412 |
| Kod silnika | K4M.7.44,K4M.7.45 |
| Kod silnika | K4M.7.46,K4M.7.48 |
| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Strona zabudowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 400 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 3276423680403 |

| Kod silnika | K4M 748 |
| Kod silnika | K4M 708 |
| Rok prod. od | 199910 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908407 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02973 |
| nr EAN | 4046001312885 |

| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Ilość biegunów | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| nr EAN | 4046001364310 |

| TECDOC-Nr silnika | 16345 |
| Rok prod. od | 200008 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Ciężar [kg] | 0,129 |
| dla numeru OE | 82 00 036 542 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 330 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Wersja | ZR PLANAR |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001420757 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G....
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... produkowanego od 1998.09 do roku 2005.04
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 107 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1998.09 do roku 2005.04, i mocy silnika 107 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025