
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ilość przewodów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| dla numeru OE | 03D 906 265 B |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| Ciśnienie od [kPa] | 20 |
| ciśnienie do [kPa] | 120 |
| dla numeru OE | 03D 906 051 |
| dla numeru OE | 03D 906 051A |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,3 |
| dla numeru OE | 030 907 601 E |
| dla numeru OE | 03D 907 601 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ilość przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 500 |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,3 |
| dla numeru OE | 030 907 601 E |
| dla numeru OE | 03D 907 601 |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074274491 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 115,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326911191 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 1326 |
| nr EAN | 087295970072 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 615 |
| nr EAN | 087295972342 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 700 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 620 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 730 |
| Ciężar [kg] | 0,16 |
| Opór [Ohm] | 2,1 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Opór [Ohm] | 6 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba przewodów | 4 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 520 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4044688368928 |

| Długość [mm] | 60 |
| Szerokość [mm] | 40,0 |
| Grubość [mm] | 22,0 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,02 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688443823 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Ciężar [kg] | 0,112 |
| nr EAN | 4054228758645 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Gwint zewn. [mm] | M18 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 22 |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 230 |
| Ciężar [kg] | 0,085 |
| nr EAN | 4054228759017 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dla numeru OE | 030 907 601E |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422538026 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Strona zabudowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 650 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276423680670 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 3276423680717 |

| Długość [mm] | 650 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 4103590941800 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Ciężar [kg] | 0,122 |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 570 |
| dla numeru OE | 06A 906 262 F |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376801 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Długość [mm] | 530 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość przewodów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 530 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Ciężar [kg] | 0,14624 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376887 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kolor wtyczki | brązowy |
| dla numeru OE | 036 906 262 F |
| Długość [mm] | 580 |
| Ciężar [kg] | 0,14824 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001376733 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| dla numeru OE | 03D 906 265 B |
| Ciężar [kg] | 0,14954 |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 650 |
| Ilość biegunów | 4 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001443619 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość przewodów | 4 |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Długość przewodu [mm] | 450 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001948206 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Alfa Romeo GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXF1A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Alfa Romeo GIULIETTA (940_) 1.4 TB (940FXF1A) produkowanego od 2010.04 do roku 2016.02
Jeżeli twój Alfa Romeo dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Alfa Romeo GIULIETTA (940_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Alfa Romeo GIULIETTA (940_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Alfa Romeo z rocznika od 2010.04 do roku 2016.02, i mocy silnika 116 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025