
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT36/18X115A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 318 071 |
| nr EAN | 4059923013860 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258804299 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| parzyste numery artykułów | 22-265531 |
| nr EAN | 4025258834319 |

| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| parzyste numery artykułów | 22-265562 |
| nr EAN | 4025258859749 |

| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez Adaptive Drive |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4260530794930 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Dynamika hamowania/jazdy | dla pojazdów bez Adaptive Drive |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500834169 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 649 |
| Długość 2 [mm] | 441 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 52 |
| Średnica 2 [mm] | 32 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063938707 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5903766342191 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z techniką M |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 300 313 3150 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 314 742 0010 |
| nr EAN | 4040074158630 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9289-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270266294 |
| Oś tylna | |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV32/15X186A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872780372 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | TT36/18X115A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 318 071 |
| nr EAN | 4059923013860 |

| Podwozie | dla pojazdów z elektroniczną kontrolą amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | os przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Parametr | TT32/18X103AED |
| sparowany numer artykułu | 319 033 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z elektroniczną kontrolą amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | TT32/18X208AED |
| sparowany numer artykułu | 319 035 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z elektroniczną kontrolą amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | TT32/18X208AED |
| sparowany numer artykułu | 319 036 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Bmw 5 (F10) 525 d xDrive.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 5 (F10) 525 d xDrive produkowanego od 2011.09 do roku 2016.10
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 211 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Bmw 5 (F10)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Bmw 5 (F10) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2011.09 do roku 2016.10, i mocy silnika 211 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025