
| Wymagana ilość | 4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 112 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 30 |
| Zbieżność stożka | 123 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
| nr EAN | 4014427141013 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 5 |
| Długość [mm] | 114 |
| Wymiar gwintu | M 8 x 1,0 |
| Zbieżność stożka | 123 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 6 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| nr EAN | 4047025297639 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Napięcie [V] | 5 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Zbieżność stożka | 123 |
| Wymiar gwintu | M8x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 112 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Natężenie prądu [A] | 30 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Moment gnący [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 8 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 10 |
| Długość opakowania [cm] | 14,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 4044197802234 |

| Konstrukcja świec żarowych | zoptymalizowana mocowo |
| Rozmiar klucza | 10mm |
| Napięcie znamionowe [V] | 5 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyczka okrągła |
| nr EAN | 4082300790313 |

| Napięcie [V] | 5 |
| Wymiar gwintu | M8 x 1 |
| Prąd znamionowy [A] | 8,5 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Długość całkowita [mm] | 112 |
| Rozmiar klucza | 8 |
| Technika połączeń | pin |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27,5 |
| Zbieżność stożka | 123 |
| nr EAN | 4040074178447 |

| TECDOC-Nr silnika | 33770 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 114,4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28,0 |
| Wymiar gwintu | M8 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| nr EAN | 087295189047 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 15E9029-OYO |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5904270237737 |
| Napięcie [V] | 5,0 |
| Rodzaj połączenia | PIN |
| Wymiar gwintu | M8 x 1,0 |
| Rezystancja [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 114,4 |
| Rozmiar klucza | 8 mm |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii świeca żarowa do Citroën JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 120.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën JUMPY III Platforma / podwozie (V_) 2.0 BlueHDi 120 produkowanego od 2016.09
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii świeca żarowa do Citroën JUMPY III Platforma / podwozie (V_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na świeca żarowa do Citroën JUMPY III Platforma / podwozie (V_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2016.09, i mocy silnika 122 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026