
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 99 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427061816 |

| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Długość [mm] | 93 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 16 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4014427040880 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | M 4 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| nr EAN | 3165143182185 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | M4 / 2 Nm |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 93 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 15,5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 5010874500334 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 99 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 11 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 5010874500181 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Opór [Ohm] | 0,5 |
| Długość całkowita [mm] | 93 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 26 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 1 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 1,5 |
| nr EAN | 8717613043349 |

| Wymiar gwintu | M10x100 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 8435050616284 |

| Długość [mm] | 93 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Ciężar [kg] | 0,022 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| dla numeru OE | 77 00 100 558 |
| nr EAN | 4027816192497 |

| dla numeru artykułu | 886057 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| Długość całkowita [mm] | 99,5 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Technika połączeń | 4 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 5901779871295 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24,5 |
| dla numeru artykułu | 886044 |
| Długość całkowita [mm] | 93 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Technika połączeń | M4 |
| Napięcie [V] | 11 |
| nr EAN | 5901779871608 |


| Technika połączeń | M4 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 2,5 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 15 |
| Natężenie prądu [A] | 10 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Kąt nachylenia | 63 |
| Napięcie [V] | 11 |
| Długość 1 [mm] | 53 |
| Długość 2 [mm] | 24,5 |
| Długość całkowita [mm] | 92,9 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Czas nagrzewania [min] | 7 |
| nr EAN | 8001063134499 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 93,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| nr EAN | 5907558534290 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 99,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| nr EAN | 5907558534337 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Prąd znamionowy [A] | 15,5 |
| Średnica [mm] | 5 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Długość całkowita [mm] | 99 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Technika połączeń | M4 x 0,7 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074427460 |

| Napięcie [V] | 11 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Prąd znamionowy [A] | 15 |
| Średnica [mm] | 5,1 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Długość całkowita [mm] | 99 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Technika połączeń | Ø 4 mm |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074427873 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 93,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| nr EAN | 087295124192 |

| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 11,0 |
| Natężenie prądu [A] | 5,0 |
| Opór [Ohm] | 0,9 |
| Długość całkowita [mm] | 99,0 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 25,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 17 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| nr EAN | 087295164167 |

| Napięcie [V]: | 11 |
| Technika połączeń: | 4mm |
| Wymiar gwintu: | M 10x1 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 25 |
| Długość całkowita [mm]: | 99 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 15 |

| Napięcie [V]: | 11 |
| Technika połączeń: | M4/2Nm |
| Wymiar gwintu: | M 10x1 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm |
| Natężenie prądu [A]: | 15,5 |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 25 |
| Długość całkowita [mm]: | 93 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 15 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026