
| Wymagana ilość | 6 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość [mm] | 130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 4044197971947 |

| Napięcie [V] | 4,4 |
| Długość [mm] | 130 |
| Wymiar gwintu | M 10 x 1 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 0 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 0 |
| Technika połączeń | PIN |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez czujnika ciśnienia |
| nr EAN | 4047024322219 |

| Wymagana ilość | 6 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Średnica [mm] | 4 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Długość całkowita [mm] | 130 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 14,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,3 |
| nr EAN | 4044197321438 |

| Wymagana ilość | 6 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 126,3 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Masa [g] | 35,3 |
| nr EAN | 8717613043462 |

| Numer podwozia od | F4F-5-028 001 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M 10x1 |
| nr EAN | 8435050635568 |

| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224070376 |

| Głębokość zabudowy [mm] | 24 |
| dla numeru artykułu | 886032 |
| Długość całkowita [mm] | 127 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Wymiar gwintu | M10X1 |
| Technika połączeń | 4 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| nr EAN | 5901779870960 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa metalowa |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Natężenie prądu [A] | 7,5 |
| Opór [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 127,7 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 24,0 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Technika połączeń | PIN |
| nr EAN | 5907558583397 |

| Wymagana ilość | 6 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Napięcie [V] | 4 |
| Technika połączeń | 4 mm PIN |
| Długość całkowita [mm] | 130 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 25 |
| Zbieżność stożka | 63 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Moment gnący [Nm] | 35 |
| nr EAN | 5902659763945 |

| Długość przewodu [mm] | 95 |
| Strona zabudowy | od strony świecy żarowej |
| Długość [mm] | 60 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Długość przewodu [mm] | 110 |
| Długość [mm] | 40 |
| Liczba przewodów | 1 |
| Długość przewodu [mm] | 150 |
| Rodzaj wtyczki | Koszulka termokurczliwa |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Materiał izolacji przewodu | Silikon |
| Materiał | CuSn (miedź-cyna) |
| Przekrój poprzeczny przewodu [mm²] | 2,5 |

| Wymagana ilość | 6 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1 |
| Prąd znamionowy [A] | 8,5 |
| Średnica [mm] | 4,1 |
| Konstrukcja świec żarowych | zdolny do nagrzewania wtórnego |
| Konstrukcja świec żarowych | Świeca żarowa ołówkowa |
| Długość całkowita [mm] | 130 |
| Rozmiar klucza | 10 |
| Technika połączeń | pin |
| Głębokość zabudowy [mm] | 27 |
| Zbieżność stożka | 63° |
| nr EAN | 4040074632796 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 15E9012-OYO |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5904270237560 |
| Napięcie [V] | 4,4 |
| Rodzaj połączenia | PIN |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Rezystancja [Ohm] | 0,4 |
| Długość całkowita [mm] | 127,7 |
| Rozmiar klucza | 10 mm |
| Natężenie prądu [A] | 7,5 |

| Napięcie [V]: | 4,4 |
| Technika połączeń: | 4mm |
| Wymiar gwintu: | M 10x1 |
| Rozmiar klucza: | 10 mm |
| Natężenie prądu [A]: | 25 |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 28 |
| Długość całkowita [mm]: | 130 |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 15 |



Przeglądasz części samochodowe z kategorii świeca żarowa do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2004.09 do roku 2007.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 224 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii świeca żarowa do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na świeca żarowa do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2004.09 do roku 2007.05, i mocy silnika 224 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026