
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4025258606534 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4025258658687 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 19-219134 |
| nr EAN | 4025258701192 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| parzyste numery artykułów | 19-219127 |
| nr EAN | 4025258701208 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4260426628257 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4260426628264 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| maks. długość [mm] | 482 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260426627946 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| parzyste numery artykułów | MM-KI027 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553018034 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| parzyste numery artykułów | MM-KI026 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553018065 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 8052553018096 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902473058210 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5902473058227 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 5902473059934 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| parzyste numery artykułów | 341365 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500636862 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| parzyste numery artykułów | 341364 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| nr EAN | 4909500636886 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500634103 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 491 |
| Długość 2 [mm] | 374 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 45 |
| Średnica 2 [mm] | 30 |
| parzyste numery artykułów | 357279070200 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063801001 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Długość [mm] | 491 |
| Długość 2 [mm] | 374 |
| Typ amortyzatora | Moduł tłumienia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 45 |
| Średnica 2 [mm] | 30 |
| parzyste numery artykułów | 357279070100 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
| nr EAN | 8001063870748 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 5900427322257 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X112A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 313 524 |
| nr EAN | 5902659772282 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X112A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| parzyste numery artykułów | 313 523 |
| nr EAN | 5902659772299 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5902659773142 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 2,800 |
| maks. długość [mm] | 492 |
| min. długość [mm] | 367 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 53 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096177002 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Ciężar [kg] | 2,700 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 482 |
| min. długość [mm] | 307 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 53 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096177019 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 65 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| parzyste numery artykułów | A-1277GR |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185071352 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 65 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| parzyste numery artykułów | A-1277GL |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185071369 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185071376 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9249-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265891 |
| Oś przednia, z lewej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9250-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265907 |
| Oś przednia, z prawej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Amortyzator | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X112A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 313 524 |
| nr EAN | 4013872705832 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV30/13X112A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 313 523 |
| nr EAN | 4013872705856 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SE32/15X171A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872778751 |

TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026