
| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260530790826 |

| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260530790956 |

| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500742006 |

| Podwozie | dla pojazdów bez zawieszenia sportowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500756980 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 25/55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427333161 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SFE36/25X134A |
| nr EAN | 5902659772688 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0025 |
| nr EAN | 4040074107300 |

| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1.5 |
| Długość korbowodu [mm] | 194 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 55 |
| nr EAN | 4031185281461 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9245-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265853 |
| Oś tylna | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Dolne oko | |
| Górny trzon |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X202A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872697687 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV30/13X180A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872936342 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X134A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872913077 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Audi TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi TT Roadster (8J9) 2.0 TTS quattro produkowanego od 2008.05 do roku 2014.06
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 265 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Audi TT Roadster (8J9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Audi TT Roadster (8J9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2008.05 do roku 2014.06, i mocy silnika 265 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026