
| Opcja wyposażenia | Whell bearing 75 mm |
| dla numeru OE | 8D0 407 257 AL |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |

| Opcja wyposażenia | Wheel bearing 75 mm |
| dla numeru OE | 8D0 407 258 AL |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Ciężar brutto [kg] | 7,5 |
| Ciężar netto [g] | 7500 |
| nr EAN | 5902048112408 |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Ciężar brutto [kg] | 7,50 |
| Ciężar netto [g] | 7500 |
| nr EAN | 5902048112439 |

| Numer podwozia od | 3U-3-021397 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 7,035 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100091 |
| parzyste numery artykułów | KN-100091-02-R |
| dla średnicy łożyska koła [mm] | 75 |
| nr EAN | 4058787202885 |

| Numer podwozia od | 3U-3-021397 |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 7,212 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100091 |
| parzyste numery artykułów | KN-100091-02-L |
| dla średnicy łożyska koła [mm] | 75 |
| nr EAN | 4058787202892 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |

| Strona zabudowy | os przednia, z prawej |

| dla numeru OE | 8D0407258AL |
| Strona zabudowy | os przednia, z prawej |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Średnica [mm] | 75 |

| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 8,00 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 8,00 |

| 3 lata gwarancji | |
| oś przednia, z prawej | |
| Ciężar [kg] | 7,6 |
| Rozstaw otworów [mm] | 94 |
| parzyste numery artykułów | 47SKV371 |
| dla średnicy łożyska koła [mm] | 75 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Opcja wyposażenia | Whell bearing 75 mm |
| dla numeru OE | 8D0 407 257 AL |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |

| Opcja wyposażenia | Wheel bearing 75 mm |
| dla numeru OE | 8D0 407 258 AL |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii zwrotnica do Skoda SUPERB I (3U4) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Skoda SUPERB I (3U4) 2.0 produkowanego od 2001.12 do roku 2008.03
Jeżeli twoja Skoda dysponuje silnikiem o mocy 115 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii zwrotnica do Skoda SUPERB I (3U4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na zwrotnica do Skoda SUPERB I (3U4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Skoda z rocznika od 2001.12 do roku 2008.03, i mocy silnika 115 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026