
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,9 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001277122 |

| ID wykonania wtyczki | 2-polig |
| Punkt włączania [°C] | 55 |
| Punkt włączania [°C] | 65 |
| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor obudowy | brązowy |
| Punkt włączania od [°C] | 65 |
| Punkt włączania do [°C] | 55 |
| Ciężar [kg] | 0,02657 |
| nr EAN | 4046001301339 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |

| Rok prod. do | 200105 |
| Punkt włączania do [bar] | 80 |
| Punkt włączania od [bar] | 40 |
| nr EAN | 4046001356551 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Ciśnienie załączania [bar] | 0,25 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650013791 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011964 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| nr EAN | 3531650011988 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Seat LEON (1M1) 1.4 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON (1M1) 1.4 16V produkowanego od 1999.11 do roku 2006.06
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osprzęt elektryczny silnika do Seat LEON (1M1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osprzęt elektryczny silnika do Seat LEON (1M1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 1999.11 do roku 2006.06, i mocy silnika 75 KM
.
Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021