
| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| dla numeru OE | 83420-16020 |
| nr EAN | 4027816282655 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 5907558580754 |

| Gwint zewn. [mm] | 1/8" - 28 |
| Rozmiar klucza | 13 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Materiał | mosiądz |
| Ciężar [kg] | 0,01 |
| nr EAN | 4044688543516 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii czujniki do Mazda 626 V (GF) 1.8 (GF8P).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 626 V (GF) 1.8 (GF8P) produkowanego od 1999.12 do roku 2002.10
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 100 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii czujniki do Mazda 626 V (GF)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na czujniki do Mazda 626 V (GF) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 1999.12 do roku 2002.10, i mocy silnika 100 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025