
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938805 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 146 |
| nr EAN | 8809002447071 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 780 |
| nr EAN | 5414465354809 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| nr EAN | 5050063621044 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 223 |
| Szerokość [mm] | 166,0 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,320 |
| dla numeru OE | 17801-03030 |
| nr EAN | 5050063322248 |

| Długość [mm] | 790 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 5050063099614 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134443 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134368 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 785 |
| nr EAN | 3165141092493 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 425 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165144081814 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF-2B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,2 |
| Średnica 1 [mm] | 54 |
| nr EAN | 3165141084030 |

| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143938799 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165143196991 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 223 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 53 |
| nr EAN | 3165141144314 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024278035 |

| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024346055 |

| Długość 1 [mm] | 425 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024328303 |

| Ilość żeber | 3 |
| Długość [mm] | 538 |
| nr EAN | 4047025153560 |

| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025765961 |

| Wysokość [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 55 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 63 |
| nr EAN | 4044197763184 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 4975793514880 |

| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Masa [g] | 124 |
| nr EAN | 8809002447040 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514743 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524247 |

| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Masa [g] | 247 |
| nr EAN | 4975793524322 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | VF (włókno wulkanizowane) |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248215340 |

| Długość [mm] | 790 |
| Szerokość [mm] | 14,0 |
| Grubość [mm] | 4,5 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 4027816403258 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 65 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,5 |
| Ciężar [kg] | 0,220 |
| dla numeru OE | 16510-60B01 |
| nr EAN | 4054224092057 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 788 |
| nr EAN | 5414465354014 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 823 |
| nr EAN | 5414465352454 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300290943 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292664 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 20 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| nr EAN | 4082300325485 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 10 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 30 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 4082300337730 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300394757 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633740 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633771 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750157 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750188 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 4030776033465 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,5 |
| Wysokość [mm] | 67 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 62,9 |
| Średnica 3 [mm] | 54,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| nr EAN | 4009026022054 |

| Numer seryjny | K1707010 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159045995 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947116045 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501773 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566598 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312787 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja | ACEA A4/B3 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025